| Item Specifications | |
|---|---|
| Color | Silver/Black |
| Weight | 1465g |
| Intended Use | Road |
| Hub Drilling | 36spokes |
| Rear Axle Type | 3/8" bolt on |
| Cassette Body Type | Single Cog Driver |
| Hub/Brake Compatibility | Rim Brake,Roller Brake |
| Rear Hub Spacing | 130mm |
| Skewer Included | NA, Bolt-On |





