66 ATA
66 Series
?
| Item Specifications | |
|---|---|
| Color | White |
| Crown Race | 30.0 |
| Brake Type | Disc |
| Wheel Size | 26" |
| Disc Mount Type | 74mm Post Mount |
| Fork Travel | 140-180 mm |
| Front Hub Spacing | 110 mm |
| Front Axle Type | 20mm Thru |
| Spring | Air |
| Wheel Mount Center Offset | 0 mm |
| Weight | 6.25 lbs |
| Steerer Tube | 1.5" |
| Brake Usage F/R | Front |





